Vladimir Tsybulsky vs Gennady Karpovkin tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiProfesyonel LigBitti
Vladimir Tsybulsky
3:2
Gennady Karpovkin
9:11 · 11:6 · 7:11 · 11:8 · 11:6

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Gennady Karpovkin için sıradaki maç

Viktor Bochev — Gennady Karpovkin

Profesyonel Lig20 Eki, 09:15

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
87 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Canlı istatistikler

25 Kendi servisinde sayı 22
23 Rakip serviste sayı 20
48 Kazanılan sayı 42
56% Kendi servisinde kazanma % 49% 51% Rakip serviste kazanma % 44%

Kim kazanacak?

Vladimir Tsybulsky63%
Gennady Karpovkin37%

Sıkça sorulan sorular

Vladimir Tsybulsky - Gennady Karpovkin ne zaman oynandı?

Vladimir Tsybulsky - Gennady Karpovkin 06 Eki 2026 07:45 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Vladimir Tsybulsky - Gennady Karpovkin nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Vladimir Tsybulsky - Gennady Karpovkin için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.