Vadim Komar vs Sergey Ponomarenko tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiSetka Kupası. MontrealBitti
Vadim Komar
0:3
Sergey Ponomarenko
9:11 · 11:13 · 5:11

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Sergey Ponomarenko için sıradaki maç

Pavel Plakushch — Sergey Ponomarenko

Setka Kupası21 Eki, 00:25

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
25 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

AI tahmini

Sergey Ponomarenko

Güven: 90%

Sergey Ponomarenko son dönemde galibiyet serisi ve Vadim Komar'a karşı baskın karşılıklı maçlar rekoru nedeniyle daha güçlü görünüyor. Sergey Ponomarenko'nun tutarlı performansı ve üst üste beş galibiyeti nedeniyle üstünlük onda. Vadim Komar'ın son formu endişe verici, üst üste beş yenilgi var.

Doğru

Kim kazanacak?

Vadim Komar53%
Sergey Ponomarenko47%

Sıkça sorulan sorular

Vadim Komar - Sergey Ponomarenko ne zaman oynandı?

Vadim Komar - Sergey Ponomarenko 08 Eki 2026 08:00 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Vadim Komar - Sergey Ponomarenko nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Vadim Komar - Sergey Ponomarenko için yapay zeka tahmini neydi?

Sergey Ponomarenko son dönemde galibiyet serisi ve Vadim Komar'a karşı baskın karşılıklı maçlar rekoru nedeniyle daha güçlü görünüyor. Sergey Ponomarenko'nun tutarlı performansı ve üst üste beş galibiyeti nedeniyle üstünlük onda. Vadim Komar'ın son formu endişe verici, üst üste beş yenilgi var.

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.