Shaun Murphy vs Liam Davies tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🎱SnookerKuzey Irlanda Açık 2026Bitti
Shaun Murphy
2:4
Liam Davies
27:64 · 0:81 · 67:13 · 12:92 · 78:47 · 8:104

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Liam Davies için sıradaki maç

Pang Junxu — Liam Davies

Kuzey Irlanda Açık 202621 Eki, 11:00

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
67 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

AI tahmini

Shaun Murphy

Güven: 65%

Shaun Murphy son dönemde tutarlı performansı nedeniyle daha güçlü görünüyor, Hossein Vafaei ve Marco Fu gibi güçlü rakiplere karşı birden fazla galibiyet elde etti. Liam Davies de umut verici bir son form gösterdi, ancak Chris Wakelin'e karşı kaybı, üst düzey rekabete karşı koyabilme yeteneği konusunda endişelere neden oluyor. Üstünlük Shaun Murphy'nin deneyim ve zorlu rakiplere karşı galibiyet serileri nedeniyle onun lehine.

Yanlış

Kim kazanacak?

Shaun Murphy40%
Beraberlik24%
Liam Davies36%

Sıkça sorulan sorular

Shaun Murphy - Liam Davies ne zaman oynandı?

Shaun Murphy - Liam Davies 18 Eki 2026 19:00 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Shaun Murphy - Liam Davies nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Shaun Murphy - Liam Davies için yapay zeka tahmini neydi?

Shaun Murphy son dönemde tutarlı performansı nedeniyle daha güçlü görünüyor, Hossein Vafaei ve Marco Fu gibi güçlü rakiplere karşı birden fazla galibiyet elde etti. Liam Davies de umut verici bir son form gösterdi, ancak Chris Wakelin'e karşı kaybı, üst düzey rekabete karşı koyabilme yeteneği konusunda endişelere neden oluyor. Üstünlük Shaun Murphy'nin deneyim ve zorlu rakiplere karşı galibiyet serileri nedeniyle onun lehine.

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.