Sergey Goncharenko vs Vasyl Matviichuk tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiSetka KupasıBitti
Sergey Goncharenko
3:1
Vasyl Matviichuk
11:7 · 5:11 · 11:4 · 11:6

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Vasyl Matviichuk için sıradaki maç

Nikolai Zavoloka — Vasyl Matviichuk

Setka Kupası20 Eki, 07:00

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
113 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Bu sonucu bekliyor muydun?

Kim kazanacak?

Sergey Goncharenko65%
Vasyl Matviichuk35%

Sıkça sorulan sorular

Sergey Goncharenko - Vasyl Matviichuk ne zaman oynandı?

Sergey Goncharenko - Vasyl Matviichuk 25 Ağu 2026 05:30 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Sergey Goncharenko - Vasyl Matviichuk nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Sergey Goncharenko - Vasyl Matviichuk için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.