Sergei Gus vs Rustam Abdeev tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiPro League MinskBitti
Sergei Gus
3:0
Rustam Abdeev
11:8 · 11:0 · 12:10

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Rustam Abdeev için sıradaki maç

Rustam Abdeev — Sergey Kuzhovnik

Pro League Minsk20 Eki, 07:00

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
85 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Canlı istatistikler

16 Kendi servisinde sayı 9
16 Rakip serviste sayı 9
32 Kazanılan sayı 18
64% Kendi servisinde kazanma % 36% 64% Rakip serviste kazanma % 36%

AI tahmini

Sergei Gus

Güven: 60%

Sergei Gus, Aleksandr Kazak'a karşı son dönemde elde ettiği galibiyetler nedeniyle daha güçlü görünüyor. Sergei Gus'un daha yüksek ev oranlarına sahip olması, kazanma şansının lehine olduğunu gösterdiği için üstünlük Sergei Gus'ta. Rustam Abdeev'in son form verilerinin eksik olması da onu dezavantajlı konuma sokuyor.

Doğru

Kim kazanacak?

Sergei Gus39%
Rustam Abdeev61%

Sıkça sorulan sorular

Sergei Gus - Rustam Abdeev ne zaman oynandı?

Sergei Gus - Rustam Abdeev 19 Eki 2026 09:00 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Sergei Gus - Rustam Abdeev nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Sergei Gus - Rustam Abdeev için yapay zeka tahmini neydi?

Sergei Gus, Aleksandr Kazak'a karşı son dönemde elde ettiği galibiyetler nedeniyle daha güçlü görünüyor. Sergei Gus'un daha yüksek ev oranlarına sahip olması, kazanma şansının lehine olduğunu gösterdiği için üstünlük Sergei Gus'ta. Rustam Abdeev'in son form verilerinin eksik olması da onu dezavantajlı konuma sokuyor.

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.