🎾TenisITF Trnava Kadınlar ElemeleriBitti
Hangi oyuncuyu tutuyordun?
Radka Zelnickova için sıradaki maç
Radka Zelnickova — Alisa VasilevaDünya Tenisi. Şarm El Sheikh. Kadınlar14 Eki, 08:35
Maç sayfasını açSıradaki maçı kim kazanacak?
Kayıt olmadan oy ver
Maç Nabzı
122 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Maç olayları
Henüz maç olayı yok.
Canlı istatistikler
2 As servis 0
60 Kendi servisinde sayı 48
62% 1. serviste kazanılan sayı % 55% 38% Kırma sayısı kazanma % 33% 3 Çift hata 0 49% 2. serviste kazanılan sayı % 56% 63% 1. servis isabeti % 79% 5 Kırılan servisler 5
AI tahmini
Radka Zelnickova
Güven: 80%Radka Zelnickova is favored to win against Ruth Roura Llaverias, and I agree with the odds. With a strong record on similar surfaces, Zelnickova's experience and skillset give her an edge. Key factors include Zelnickova's consistent serve, her ability to handle pressure, and Roura Llaverias's potential fatigue from recent matches. I predict Zelnickova will win with a confidence of 80%. The score is likely to be 2-0 in her favor.
Yanlış
Kim kazanacak?
Radka Zelnickova62%
Ruth Roura Llaverias38%



