Petr Kotrbacek vs Ladislav Hendrych tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiSetka Cup. Çek CumhuriyetiBitti
Petr Kotrbacek
3:2
Ladislav Hendrych
11:3 · 7:11 · 11:7 · 1:11 · 11:9

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Ladislav Hendrych için sıradaki maç

Frantisek Schmidtmayer — Ladislav Hendrych

Setka Kupası. Prag20 Eki, 19:15

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
75 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Kim kazanacak?

Petr Kotrbacek45%
Ladislav Hendrych55%

Sıkça sorulan sorular

Petr Kotrbacek - Ladislav Hendrych ne zaman oynandı?

Petr Kotrbacek - Ladislav Hendrych 20 Ağu 2026 21:00 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Petr Kotrbacek - Ladislav Hendrych nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Petr Kotrbacek - Ladislav Hendrych için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.