Mykyta Smyrnov vs Ruslan Lazebny tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiSetka KupasıBitti
Mykyta Smyrnov
0:3
Ruslan Lazebny
8:11 · 3:11 · 15:17

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Ruslan Lazebny için sıradaki maç

Ruslan Lazebny — Denys Scherbak

Setka Kupası20 Eki, 09:25

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
99 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

AI tahmini

Ruslan Lazebny

Güven: 70%

Setka Cup'da Mykyta Smyrnov ve Ruslan Lazebny arasında gerçekleşecek maç için öngörüm, favori olan Ruslan Lazebny'nin galip geleceği yönünde. Benim-confidence'im %70 civarında. Ana faktörler, Ruslan Lazebny'nin son dönemde gösterdiği üstün performans, Mykyta Smyrnov'un maç öncesi hazırlık sürecindeki eksiklikler ve iki oyuncu arasındaki baş başa maç deneyimlerinin dengesizliği.

Doğru

Kim kazanacak?

Mykyta Smyrnov36%
Ruslan Lazebny64%

Sıkça sorulan sorular

Mykyta Smyrnov - Ruslan Lazebny ne zaman oynandı?

Mykyta Smyrnov - Ruslan Lazebny 18 Ağu 2026 21:45 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Mykyta Smyrnov - Ruslan Lazebny nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Mykyta Smyrnov - Ruslan Lazebny için yapay zeka tahmini neydi?

Setka Cup'da Mykyta Smyrnov ve Ruslan Lazebny arasında gerçekleşecek maç için öngörüm, favori olan Ruslan Lazebny'nin galip geleceği yönünde. Benim-confidence'im %70 civarında. Ana faktörler, Ruslan Lazebny'nin son dönemde gösterdiği üstün performans, Mykyta Smyrnov'un maç öncesi hazırlık sürecindeki eksiklikler ve iki oyuncu arasındaki baş başa maç deneyimlerinin dengesizliği.

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.