Lukasz Mikucki vs Jan Adamiak tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiMasters. PolonyaBitti
Lukasz Mikucki
3:2
Jan Adamiak
11:9 · 7:11 · 11:6 · 11:9 · 7:11 · 9:5

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Jan Adamiak için sıradaki maç

Jan Adamiak — Kamil Okonek

Masters. Polonya20 Eki, 18:10

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
103 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Bu sonucu bekliyor muydun?

Kim kazanacak?

Lukasz Mikucki50%
Jan Adamiak50%

Sıkça sorulan sorular

Lukasz Mikucki - Jan Adamiak ne zaman oynandı?

Lukasz Mikucki - Jan Adamiak 30 Ağu 2026 22:09 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Lukasz Mikucki - Jan Adamiak nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Lukasz Mikucki - Jan Adamiak için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.