Lev Aydakov vs Alexey Demidov tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiMasters. RusyaBitti
Lev Aydakov
0:4
Alexey Demidov
9:11 · 10:12 · 8:11 · 9:11

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Alexey Demidov için sıradaki maç

Sergei Shmelyov — Alexey Demidov

Masters. Rusya20 Eki, 23:50

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
99 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Kim kazanacak?

Lev Aydakov54%
Alexey Demidov46%

Sıkça sorulan sorular

Lev Aydakov - Alexey Demidov ne zaman oynandı?

Lev Aydakov - Alexey Demidov 07 Eki 2026 03:00 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Lev Aydakov - Alexey Demidov nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Lev Aydakov - Alexey Demidov için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.