🎾TenisITF Kadınlar CharlotteBitti
Hangi oyuncuyu tutuyordun?
Maç Nabzı
75 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Maç olayları
Henüz maç olayı yok.
Canlı istatistikler
0 As servis 0
24 Kendi servisinde sayı 25
53% 1. serviste kazanılan sayı % 39% 47% Kırma sayısı kazanma % 56% 4 Çift hata 1 29% 2. serviste kazanılan sayı % 36% 74% 1. servis isabeti % 66% 7 Kırılan servisler 5
AI tahmini
Irina Balus
Güven: 80%Irina Balus is favored to win against Thaisa Grana Pedretti, and I predict she will emerge victorious with a confidence of 80%. The key factors contributing to this outcome are Balus's strong serve, her experience on similar courts, and Pedretti's recent inconsistent performance. I expect the match to be closely contested but ultimately favoring Balus.
Doğru
Kim kazanacak?
Irina Balus47%
Thaisa Grana Pedretti53%



