Giovanni Mpetshi Perricard vs Remy Bertola tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🎾TenisATP Brüksel ElemeleriBitti
Giovanni Mpetshi Perricard
–:–
Remy Bertola
Bilinen son skor 1:2 — sonuç doğrulanmadı

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Remy Bertola için sıradaki maç

David Goffin — Remy Bertola

ATP. Brüksel20 Eki, 10:00

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
138 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Canlı istatistikler

30 As servis 11
82% 1. serviste kazanılan sayı % 81% 0% Kırma sayısı kazanma % 20% 3 Çift hata 5 0 Kırılan servisler 1

Kim kazanacak?

Giovanni Mpetshi Perricard55%
Remy Bertola45%

Sıkça sorulan sorular

Giovanni Mpetshi Perricard - Remy Bertola ne zaman oynandı?

Giovanni Mpetshi Perricard - Remy Bertola 17 Eki 2026 12:15 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Giovanni Mpetshi Perricard - Remy Bertola nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Giovanni Mpetshi Perricard - Remy Bertola için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.