🏓Masa tenisiWTT Contender PanagyurishteBitti
Hangi oyuncuyu tutuyordun?
Maç Nabzı
60 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Maç olayları
Henüz maç olayı yok.
Canlı istatistikler
17 Kendi servisinde sayı 12
15 Rakip serviste sayı 11
32 Kazanılan sayı 23
61% Kendi servisinde kazanma % 44% 56% Rakip serviste kazanma % 39%
AI tahmini
Elias Ranefur
Güven: 80%Elias Ranefur is expected to win against Milosz Redzimski with a confidence of 80%. The key factors contributing to this prediction are Ranefur's strong recent form, his experience in high-pressure matches, and Redzimski's inconsistent performance on the WTT Contender circuit.
Doğru
Kim kazanacak?
Elias Ranefur44%
Milosz Redzimski56%



