Dmitry Savinov vs Sergey Cherednichenko tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiMasters. RusyaBitti
Dmitry Savinov
3:4
Sergey Cherednichenko
8:11 · 11:8 · 7:11 · 11:9 · 11:9 · 2:11 · 8:11

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Sergey Cherednichenko için sıradaki maç

Sergey Cherednichenko — Valery Khen

Masters. Rusya20 Eki, 12:10

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
52 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Kim kazanacak?

Dmitry Savinov56%
Sergey Cherednichenko44%

Sıkça sorulan sorular

Dmitry Savinov - Sergey Cherednichenko ne zaman oynandı?

Dmitry Savinov - Sergey Cherednichenko 16 Eki 2026 12:55 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Dmitry Savinov - Sergey Cherednichenko nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Dmitry Savinov - Sergey Cherednichenko için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.