Dmitry Granichny vs Viktor Skvortsov tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiMasters. RusyaBitti
Dmitry Granichny
3:3
Viktor Skvortsov
7:11 · 11:6 · 3:11 · 8:11 · 11:5 · 11:9 · 9:9

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Viktor Skvortsov için sıradaki maç

Viktor Skvortsov — Maxim Kutsurenko

Masters. Rusya20 Eki, 17:50

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
77 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Bu sonucu bekliyor muydun?

Kim kazanacak?

Dmitry Granichny45%
Viktor Skvortsov55%

Sıkça sorulan sorular

Dmitry Granichny - Viktor Skvortsov ne zaman oynandı?

Dmitry Granichny - Viktor Skvortsov 27 Ağu 2026 15:50 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Dmitry Granichny - Viktor Skvortsov nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Dmitry Granichny - Viktor Skvortsov için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.