Dmitriy Kim vs Andrey Peretyatko tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiSetka KupasıBitti
Dmitriy Kim
0:3
Andrey Peretyatko
10:12 · 3:11 · 4:11

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Andrey Peretyatko için sıradaki maç

Mikhail Skliar — Andrey Peretyatko

Setka Kupası20 Eki, 04:05

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
25 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Kim kazanacak?

Dmitriy Kim53%
Andrey Peretyatko47%

Sıkça sorulan sorular

Dmitriy Kim - Andrey Peretyatko ne zaman oynandı?

Dmitriy Kim - Andrey Peretyatko 27 Ağu 2026 04:05 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Dmitriy Kim - Andrey Peretyatko nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Dmitriy Kim - Andrey Peretyatko için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.