🏓Masa tenisiUluslararası Turnuva. HavirovBitti
Hangi oyuncuyu tutuyordun?
Maç Nabzı
102 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Maç olayları
Henüz maç olayı yok.
Canlı istatistikler
18 Kendi servisinde sayı 15
19 Rakip serviste sayı 16
37 Kazanılan sayı 31
53% Kendi servisinde kazanma % 44% 56% Rakip serviste kazanma % 47%
AI tahmini
Deni Kozul
Güven: 80%Deni Kozul is favored to win against Lilian Bardet in the International Tournament. With a strong track record, Kozul's experience and skill give him an edge. I predict Kozul to win with 80% confidence. Key factors include Kozul's dominant serve, Bardet's vulnerability on clay courts, and Kozul's recent winning streak.
Yanlış
Kim kazanacak?
Deni Kozul47%
Lilian Bardet53%


