Andrei Yakushev vs Rauf Huseynov tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiMasters. RusyaBitti
Andrei Yakushev
2:3
Rauf Huseynov
9:11 · 11:8 · 7:11 · 7:11 · 13:11 · 9:9

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Rauf Huseynov için sıradaki maç

Mikhail Gasparyan — Rauf Huseynov

Masters. Rusya21 Eki, 09:50

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
65 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Bu sonucu bekliyor muydun?

Kim kazanacak?

Andrei Yakushev50%
Rauf Huseynov50%

Sıkça sorulan sorular

Andrei Yakushev - Rauf Huseynov ne zaman oynandı?

Andrei Yakushev - Rauf Huseynov 31 Ağu 2026 07:50 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Andrei Yakushev - Rauf Huseynov nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Andrei Yakushev - Rauf Huseynov için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.