Alexey Manushin vs Roman Zelensky tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiProfesyonel LigBitti
Alexey Manushin
2:3
Roman Zelensky
4:11 · 3:11 · 11:9 · 11:9 · 9:11

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Roman Zelensky için sıradaki maç

Mikhail Sverdlov — Roman Zelensky

Profesyonel Lig20 Eki, 08:15

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
72 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Canlı istatistikler

19 Kendi servisinde sayı 25
19 Rakip serviste sayı 25
38 Kazanılan sayı 50
43% Kendi servisinde kazanma % 57% 43% Rakip serviste kazanma % 57%

Kim kazanacak?

Alexey Manushin59%
Roman Zelensky41%

Sıkça sorulan sorular

Alexey Manushin - Roman Zelensky ne zaman oynandı?

Alexey Manushin - Roman Zelensky 18 Eki 2026 00:00 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Alexey Manushin - Roman Zelensky nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Alexey Manushin - Roman Zelensky için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.