Alexander Bondarenko vs Vladimir Nemashkalo tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiProfesyonel LigBitti
Alexander Bondarenko
1:3
Vladimir Nemashkalo
6:11 · 6:11 · 11:9 · 7:11

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Vladimir Nemashkalo için sıradaki maç

Vladimir Nemashkalo — Alexander Kolmin

Profesyonel Lig20 Eki, 17:00

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
108 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Canlı istatistikler

11 Kendi servisinde sayı 17
19 Rakip serviste sayı 24
30 Kazanılan sayı 41
31% Kendi servisinde kazanma % 47% 53% Rakip serviste kazanma % 69%

AI tahmini

Alexander Bondarenko

Güven: 80%

Alexander Bondarenko, Pro League'de Vladimir Nemashkalo'ya karşı oynanacak maçta favori olarak görünüyor. Bondarenko'nun daha güçlü bir oyun stiline sahip olduğuna inanıyorum, bu da onun bu maçtan galip ayrılmasına neden olacak. Key faktörler: Bondarenko'nun üstün servis güçlüğü, Nemashkalo'nun zayıf geri dönüşleri ve Bondarenko'nun psikolojik üstünlüğü.

Yanlış

Kim kazanacak?

Alexander Bondarenko57%
Vladimir Nemashkalo43%

Sıkça sorulan sorular

Alexander Bondarenko - Vladimir Nemashkalo ne zaman oynandı?

Alexander Bondarenko - Vladimir Nemashkalo 19 Ağu 2026 23:00 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Alexander Bondarenko - Vladimir Nemashkalo nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Alexander Bondarenko - Vladimir Nemashkalo için yapay zeka tahmini neydi?

Alexander Bondarenko, Pro League'de Vladimir Nemashkalo'ya karşı oynanacak maçta favori olarak görünüyor. Bondarenko'nun daha güçlü bir oyun stiline sahip olduğuna inanıyorum, bu da onun bu maçtan galip ayrılmasına neden olacak. Key faktörler: Bondarenko'nun üstün servis güçlüğü, Nemashkalo'nun zayıf geri dönüşleri ve Bondarenko'nun psikolojik üstünlüğü.

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.