Akito Itagaki vs Rafael Turrini tahmin, canlı sohbet ve taraftar oylaması

🏓Masa tenisiChallengerBitti
Akito Itagaki
–:–
Rafael Turrini
Bilinen son skor 0:3 — sonuç doğrulanmadı

Hangi oyuncuyu tutuyordun?

Rafael Turrini için sıradaki maç

Alex Moreno — Rafael Turrini

Challenger20 Eki, 09:00

Maç sayfasını aç

Sıradaki maçı kim kazanacak?

Kayıt olmadan oy ver

Maç Nabzı
133 tahmin

Tahminler kapandı — maç sona erdi

Maç olayları

Henüz maç olayı yok.

Kim kazanacak?

Akito Itagaki50%
Rafael Turrini50%

Sıkça sorulan sorular

Akito Itagaki - Rafael Turrini ne zaman oynandı?

Akito Itagaki - Rafael Turrini 19 Eki 2026 14:30 UTC'de oynandı. Final skoru ve taraftar sohbeti chatroom.bet'te.

Akito Itagaki - Rafael Turrini nerede konuşulur?

Maç sohbeti chatroom.bet'te açık kalır: sonucu diğer taraftarlarla konuşun.

Akito Itagaki - Rafael Turrini için yapay zeka tahmini neydi?

Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor

Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?

Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.

chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?

Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır; bunların parasal değeri yoktur ve takas edilemez.