🏓Masa tenisiDünya Takım Masa Tenisi ŞampiyonasıBitti
Hangi oyuncuyu tutuyordun?
Ibrahim Gunduz için sıradaki maç
Andrei Istrate — Ibrahim GunduzAvrupa Şampiyonası13 Eki, 14:35
Maç sayfasını açSıradaki maçı kim kazanacak?
Kayıt olmadan oy ver
Maç Nabzı
78 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Maç olayları
Henüz maç olayı yok.
Canlı istatistikler
17 Kendi servisinde sayı 20
16 Rakip serviste sayı 18
33 Kazanılan sayı 38
49% Kendi servisinde kazanma % 56% 44% Rakip serviste kazanma % 51%
AI tahmini
Aidos Kenzhigulov
Güven: 80%Aidos Kenzhigulov is favored to win against Ibrahim Gunduz at the World Team Table Tennis Championship. With a strong track record and recent form, I predict Kenzhigulov to emerge victorious with 80% confidence. Key factors include Kenzhigulov's superior serve, Gunduz's vulnerabilities in long rallies, and Kenzhigulov's experience in high-pressure matches.
Doğru
Kim kazanacak?
Aidos Kenzhigulov51%
Ibrahim Gunduz49%


