🎾TenisWorld Tennis. Cap d'Agde. Kadınlar. ElemeBitti
Hangi oyuncuyu tutuyordun?
Maç Nabzı
62 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Maç olayları
Henüz maç olayı yok.
Canlı istatistikler
2 As servis 0
74% 1. serviste kazanılan sayı % 54% 50% Kırma sayısı kazanma % 46% 15 Çift hata 18 7 Kırılan servisler 6
AI tahmini
Agathe Charlot Kolb
Güven: 80%Agathe Charlot Kolb is favored to win against Arina Soboleva, and I predict she will emerge victorious with 80% confidence. The key factors contributing to this prediction are Charlot Kolb's strong recent form, Soboleva's struggles on hard courts, and Charlot Kolb's home advantage.
Doğru
Bu sonucu bekliyor muydun?
Kim kazanacak?
Agathe Charlot Kolb54%
Arina Soboleva46%



