
67:93

Morehead State Eagles
34:55 · 33:38
Tennessee State Tigers
Kazanan: Tennessee State TigersBitti8 Mar 2026
Canlı istatistikler
152 sayılık atışlar17
63 sayılık atışlar16
19Serbest atışlar11
86.4%Serbest atış isabet %84.6%
4Fauller130Timeouts remaining1
Maç Sohbeti
30 sohbette • 42 tahmin
sohbete katılmak için
Sıkça sorulan sorular
Morehead State Eagles - Tennessee State Tigers ne zaman başlıyor?
Morehead State Eagles vs Tennessee State Tigers 08 Mar 2026 07:15 UTC'de başlıyor. Güncel programı chatroom.bet'te bulabilirsiniz.
Morehead State Eagles vs Tennessee State Tigers canlı nerede izlenir?
chatroom.bet'te canlı sohbete katılın. Skoru takip edin ve tahminlerinizi yapın.
Morehead State Eagles vs Tennessee State Tigers için yapay zeka tahmini nedir?
Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor
Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?
Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.
chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?
Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır. Gerçek parayla bahis yoktur.
Kim kazanacak?
Morehead State Eagles46%
Tennessee State Tigers54%
Kimi tutuyordun?
Tennessee State Tigers için sıradaki maç
Georgia Bulldogs — Tennessee State Tigers
NCAA5 Eyl, 21:00
Maç sayfasını açKim kazanacak?
Kayıt olmadan oy ver
Match Pulse
0 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Tahminler
Bu maç sona erdi
