🎾TenisWTA TolentinoBitti

2:0

Julia Grabher
7:6 · 6:1
Oksana Selekhmeteva
Kazanan: Julia GrabherBitti26 Eyl 2026
Canlı istatistikler
0As servis0
41Kendi servisinde sayı42
56%1. serviste kazanılan sayı %49%45%Kırma sayısı kazanma %67%5Çift hata964%2. serviste kazanılan sayı %53%69%1. servis isabeti %60%5Kırılan servisler2
Maç Sohbeti
34 sohbette • 84 tahmin
sohbete katılmak için
Sıkça sorulan sorular
Julia Grabher - Oksana Selekhmeteva ne zaman başlıyor?
Julia Grabher vs Oksana Selekhmeteva 26 Eyl 2026 21:30 UTC'de başlıyor. Güncel programı chatroom.bet'te bulabilirsiniz.
Julia Grabher vs Oksana Selekhmeteva canlı nerede izlenir?
chatroom.bet'te canlı sohbete katılın. Skoru takip edin ve tahminlerinizi yapın.
Julia Grabher vs Oksana Selekhmeteva için yapay zeka tahmini nedir?
Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor
Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?
Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.
chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?
Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır. Gerçek parayla bahis yoktur.
Kim kazanacak?
Julia Grabher58%
Oksana Selekhmeteva42%
Hangi oyuncuyu tutuyordun?
Julia Grabher için sıradaki maç
Guiomar Maristany Zuleta De Reales — Julia GrabherWTA. Tolentino27 Eyl, 16:00
Maç sayfasını açSıradaki maçı kim kazanacak?
Kayıt olmadan oy ver
Maç Nabzı
84 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Tahminler
Bu maç sona erdi
Bahisler kapandı
Kim kazanır
W11.01W223.00
Fark
1 -5.51.931 -51.401 -4.51.321 -41.101 -3.51.082 5.51.872 52.812 4.53.222 46.422 3.56.84
Fark (Asya)
1 -5.251.622 5.252.22
Fark (Avrupa)
0:5 W11.990:4 W11.210:5 X2.910:4 X7.900:5 W23.840:4 W26.95
Toplam (üst / alt)
Üst 20.51.87Üst 212.81Üst 21.53.22Üst 226.27Üst 22.56.76Alt 20.51.93Alt 211.40Alt 21.51.32Alt 221.10Alt 22.51.08
Toplam (Asya)
Üst 20.752.22Alt 20.751.62
1. takım toplamı
13.5 Üst9.2313.5 Alt1.03
2. takım toplamı
7.5 Üst1.828 Üst2.748.5 Üst3.189 Üst6.199.5 Üst6.757.5 Alt1.888 Alt1.408.5 Alt1.309 Alt1.099.5 Alt1.07
Tek / Çift
Evet2.11Hayır1.68
