Süper Lig MastersBitti
DA
3:2
VG
Damir Ahmetsafin
11:5 · 12:10 · 7:11 · 11:8 · 17:19 · 9:6
Vildan Gadiev
Kazanan: Damir AhmetsafinBitti30 Ağu 2026
Maç Sohbeti
60 sohbette • 73 tahmin
sohbete katılmak için
Sıkça sorulan sorular
Damir Ahmetsafin - Vildan Gadiev ne zaman başlıyor?
Damir Ahmetsafin vs Vildan Gadiev 30 Ağu 2026 18:08 UTC'de başlıyor. Güncel programı chatroom.bet'te bulabilirsiniz.
Damir Ahmetsafin vs Vildan Gadiev canlı nerede izlenir?
chatroom.bet'te canlı sohbete katılın. Skoru takip edin ve tahminlerinizi yapın.
Damir Ahmetsafin vs Vildan Gadiev için yapay zeka tahmini nedir?
Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor
Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?
Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.
chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?
Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır. Gerçek parayla bahis yoktur.
Kim kazanacak?
Damir Ahmetsafin51%
Vildan Gadiev49%
Bu sonucu bekliyor muydun?
Hangi oyuncuyu tutuyordun?
Damir Ahmetsafin için sıradaki maç
Semen Shevnin — Damir Ahmetsafin
Masters. Super League31 Ağu, 12:10
Maç sayfasını açKim kazanacak?
Kayıt olmadan oy ver
Match Pulse
0 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Tahminler
Bu maç sona erdi
Ek pazarlar
Bahisler kapandıToplam gol
Over 128.51.93Under 128.51.78
Tek / Çift
Yes1.42No2.59
2. takım toplamı
59.5 Over1.9359.5 Under1.78
