🏓Masa tenisiMasters. Polonya. KadınlarBitti

4:3

Agata Wycichowska
11:4 · 5:11 · 5:11 · 11:8 · 11:5 · 8:11 · 11:6
Joanna Melerska
Kazanan: Agata WycichowskaBitti27 Eyl 2026
Maç Sohbeti
52 sohbette • 88 tahmin
sohbete katılmak için
Sıkça sorulan sorular
Agata Wycichowska - Joanna Melerska ne zaman başlıyor?
Agata Wycichowska vs Joanna Melerska 27 Eyl 2026 01:41 UTC'de başlıyor. Güncel programı chatroom.bet'te bulabilirsiniz.
Agata Wycichowska vs Joanna Melerska canlı nerede izlenir?
chatroom.bet'te canlı sohbete katılın. Skoru takip edin ve tahminlerinizi yapın.
Agata Wycichowska vs Joanna Melerska için yapay zeka tahmini nedir?
Yapay zekamız bu maçı analiz ediyor
Kayıt olmadan tahmin yapabilir miyim?
Evet, anonim oy kullanabilirsiniz. Tahminlerinizi kaydetmek ve sıralamaya katılmak için kaydolun.
chatroom.bet gerçek para kullanıyor mu?
Hayır. chatroom.bet yalnızca sanal madeni para kullanır. Gerçek parayla bahis yoktur.
Kim kazanacak?
Agata Wycichowska60%
Joanna Melerska40%
Hangi oyuncuyu tutuyordun?
Joanna Melerska için sıradaki maç
Joanna Melerska — Mariola PietrzakMasters. Poland. Women27 Eyl, 13:30
Maç sayfasını açSıradaki maçı kim kazanacak?
Kayıt olmadan oy ver
Maç Nabzı
88 tahmin
Tahminler kapandı — maç sona erdi
Tahminler
Bu maç sona erdi
Bahisler kapandı
Kim kazanır
W11.49W22.37
Fark
1 -3.51.742 3.51.93
Toplam (üst / alt)
Üst 117.51.65Üst 118.51.90Alt 117.52.06Alt 118.51.77
1. takım toplamı
59.5 Üst1.7359.5 Alt1.94
2. takım toplamı
58.5 Üst1.7758.5 Alt1.90
Tek / Çift
Evet1.55Hayır2.23
